6 نکته برای یافتن صندل مناسب هر استایل
6 نکته برای یافتن صندل مناسب هر استایل

تقریبا غیر ممکن است که یک سبک واحد از صندل پیدا کنید که به طور یکپارچه برای ساحل تا دفتر کار یا یک قرار رمانتیک مناسب باشد. به جای تلاش برای یافتن صندلی که برای هر موقعیتی مناسب باشد، یاد بگیرید چه سبک صندلی برای سبک های مختلف لباس مناسب است. با یک جفت از سبک های پایه ای شروع کنید که چند منظوره هستند و سپس به آرامی صندل های مناسب لباس هاس خاص را اضافه کنید تا تیپی بی عیب و نقص ایجاد کنید. صندل های درست می توانند تیپ را ارتقاء بدهند ، اما صندل های غلط نیز به همان آسانی می توانند آن را به هم بریزند. قبل از شروع خرید صندل، خانم ها باید بدانند که با اندازه های مختلف پاشنه به چه اندازه راحت هستند همانطور که می دانند چه سایزی از کفش را باید بپوشند. با دانستن تناسب و راحتی، خانم ها می توانند با گشتن در اینترنت صندل ها را ببینند تا نهایتا جفت عالی آن ها را برای هر مناسبت پیدا کنند.
لباس عروس دکلته؛ مدل لباس عروس 2019
لباس عروس دکلته؛ مدل لباس عروس 2019

لباس عروس دکلته در سال ۲۰۱۹ مدل‌های زیبا و متنوعی دارد و عروس خانم‌های ایرانی می‌توانند لباس عروس خود را از بین مدل‌های لباس عروس دکلته آستین دار، یقه دلبری، یقه قایقی و لباس عروس‌های دانتل زیبا انتخاب نمایند.
لباس مخمل بچه گانه بسیار جذاب و زیبا
لباس مخمل بچه گانه بسیار جذاب و زیبا

لباس مخمل بچه گانه به لطافت پوست فرزند شماست! پارچه مخمل نرم و لطیف و در عین حال لوکس است که از ترکیب الیاف ابریشم و ریون تهیه می شود. با این حال امروزه نوع ابریشمی این پارچه به دلیل قیمت گزاف کمیاب است.
مدل مانتو تابستانی نخی
مدل مانتو تابستانی نخی

مانتو‌های نخی در فصل تابستان محبوبیت بیشتری نسبت به سایر مانتوهای دوخته شده از پارچه‌های دیگر دارند. با نزدیک شدن به فصل گرما، شاهد انواع مانتو تابستانی نخی ساده و گلدار با فرمت جلوباز یا جلو بسته هستیم.