کارآفرینان موفق چگونه روز کاری خود را آغاز می‌کنند؟
کارآفرینان موفق چگونه روز کاری خود را آغاز می‌کنند؟

صبح‌‌های زود معمولا بهترین زمان روزانه به حساب می‌آیند و برای کارآفرینان موفق، شرم‌آورترین کار، خوابیدن و از دست دادن این زمان جادویی است. هر چند که شب‌ها، به عنوان زمانی جادویی برای تفکرات خلاقانه شناخته شده است، اما وقتی از زاویه‌ای عمیق‌تر به موارد نگاه کنیم، ساعت‌های اولیه صبح و شروع هر روز غنی‌تر، گرانبهاتر و باشکوه‌تر است. در ادامه درمورد به شما خواهیم گفت که کارآفرینان موفق چگونه روز کاری خود را آغاز می کنند.
کودک بیش فعال چه نشانه هایی دارد
کودک بیش فعال چه نشانه هایی دارد

بیش فعالی که به اختصار ADHD خوانده می شود نوعی اختلال شایع است که حدود هشت تا ۱۰ درصد کودکان را مبتلا می کند.برای دانستن تفاوت بین بیش فعالی و اوتیسم مقاله (اوتیسم | علائم بیماری اوتیسم در کودکان) را بخوانید. این بیماری در پسران شایعتر از دختران است که هنوز دلیل اصلی آن مشخص نشده است. ویژگی های اولیه بیش فعالی از سال های اولیه رشد یعنی قبل از ورود به مدرسه شروع می شود.
چگونگی از بین بردن شل شدگی و افتادگی پوست بعد از بارداری
چگونگی از بین بردن شل شدگی و افتادگی پوست بعد از بارداری

بعد از تولد نوزاد، مسائل زیادی وجود دارد که مادران نگران آنها هستند. یکی از این مشکلات می تواند شل شدن و افتادگی پوست باشد. هر مادری پس از زایمان با پوست شل شده دست و پنجه نرم می کند و دوست دارد بدن خود را مانند قبل ببیند. افتادگی پوست یکی از مسائل به ظاهر پیش پا افتاده ایست که منجر به احساسات ناخوشایندی در مادران جدید می شود. پوست از کلاژن و الاستین ساخته شده و وقتی یک مادر باردار وزنش بیشتر می شود، پوستش هم کشیده شده و دچار تغییراتی خواهد شد. بسیاری از مشکلات پوست از جمله شل شدگی، افتادگی پوست و همچنین تغییر رنگ پوست پس از زایمان به وجود می آیند. کشیده شدن پوست در دوران بارداری ناگهانی نیست اما طی چند ماه اتفاق می افتد. به یاد داشته باشید این اتفاقی است که برای همه می افتد و شما باید برای از بین بردنش تلاش کنید. ما در این مقاله نکاتی را برای بهبود افتادگی پوست پس از زایمان با شما به اشتراک می گذاریم.
یادگیری سریع با ۱۰ تکنیک کاربردی و موثر
یادگیری سریع با ۱۰ تکنیک کاربردی و موثر

دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم، هر لحظه با پیشرفت تکنولوژی، علم و ظهور نوآوری‌های مختلف، درحال تغییر و رشد است. البته این سرعت رشد و تغییر تا زمانی‌ که بتوانید با آن همگام شوید، خوب است؛ اما چنانچه قدرت یادگیری سریع نداشته باشید، از قافله عقب خواهید ماند
انواع گردشگری
انواع گردشگری

در سال های اخیر گردشگری به عنوان صنعت بدون دود, منبع درآمد سرشار در تجارت جهانی و عنصر مهمی در بهبود و تنظیم موازنه بازرگانی و تراز پرداخت های بسیاری از کشورها شده است, این صنعت یک صنعت منحصر به فرد اقتصادی تلقی شده و طرفداران بسیاری دارد