سرانجام دبیرخانه دائمی موسیقی نواحی برچیده شد/وعده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای موسیقی نواحی

سرانجام دبیرخانه دائمی موسیقی نواحی برچیده شد/وعده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای موسیقی نواحی

محمدمهدی اسماعیلی از برچیده شدن دبیرخانه دائمی جشنواره موسیقی نواحی و برگزاری این رویداد به‌صورت منطقه‌ای در ۶ نقطه کشور خبر داد.


شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۹۲ بازدید

محمدمهدی اسماعیلی درباره سرنوشت میزبانی جشنواره موسیقی نواحی گفت: ما امسال به‌دلیل مشکلی که در کرمان پدید آمده بود و دوستان نتوانستند جشنواره را میزبانی کنند، میزبانی جشنواره را از کرمان به گرگان منتقل کردیم.

او تأکید کرد: از سال آینده جشنواره موسیقی نواحی به‌صورت منطقه‌ای و در نواحی مختلف به‌صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد. در ۶ ناحیۀ کشور پیش‌بینی شده است که جشنواره را برگزار کنیم که یکی از این نواحی گرگان است. دبیرخانه دائمی دیگر به‌مفهوم قبلی نخواهیم داشت؛ بلکه در هر منطقه دبیرخانه ناحیه‌ای تشکیل می‌شود و مدیریت اصلی در اختیار معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

پرسش بعدی که با اسماعیلی در میان گذاشتیم این بود؛ تکلیف دبیرخانه دائمی جشنواره موسیقی نواحی که معاونت هنری وزارت ارشاد آن را به کرمان داده است، چه می‌شود؟ اسماعیلی در پاسخ به این پرسش گفت؛ "دبیرخانه دائمی دیگر به‌مفهوم قبلی نخواهیم داشت؛ بلکه در هر منطقه دبیرخانه ناحیه‌ای تشکیل می‌شود و مدیریت اصلی در اختیار معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود."، به این ترتیب براساس صحبت‌های محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌نظر می‌رسد که جشنواره موسیقی نواحی از سال آینده به‌شیوه‌ای متفاوت‌تر برگزار خواهد شد.