خانه های جالب برای زندگی در کره مریخ + تصاویر

خانه های جالب برای زندگی در کره مریخ + تصاویر

شرکت محبوب شیائومی به همراه تیم Open Architecture، اخیرا از پروژه بلند مدت و خاص خود به نام " X Xiaomi " پرده برداری نمودند.


سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۴۸۰ بازدید

خانه های مناسب سیاره سرخ به سبک شیائومی

مدت زمان زیادی از ویژگی های منحصر بفرد و مشابه سیاره سرخ یا به عبارتی مریخ نسبت به کره زمین نمی گذرد و از این رو پیش بینی می شود که انسان های زیادی در طی دهه های بعدی به این سیاره مسافرت کنند تا زندگی ای نو و متنوع را در این کره تجربه نمایند و حتی تصور زندگی کردن در این سیاره می تواند باعث ایجاد احساس خوب و خوشایندی در هر یک از ما بشود.

اما چگونه می توان در این سیاره زندگی کرد؟ آیا باید پس از رسیدن به سیاره سرخ، شروع به ساخت ساختمان کرد؟

مریخ

خانه های مناسب زندگی در سیاره سرخ

با وجود پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در زمینه های مختلف، پاسخ این سوال بسیار ساده است چرا که در اصل تکنولوژی برای کوتاه کردن مدت زمان انجام کارها صورت گرفته است تا انسان ها بتوانند در کسری از زمان کارهای روزمره خود را انجام دهند.

زندگی در مریخ

خانه های مدرن و خاص شیائومی مناسب زندگی در کره مریخ

به همین دلیل تیم قدرتمند شیائومی، اخیرا برای رفع این مشکل اقدام به انجام کاری بسیار غافلگیرانه نمودند که باور کردن آن کار بسیار سختی است چرا که آنها خانه هایی بسیار زیبا و مناسب برای زندگی در کره مریخ را طراحی و ساخته اند که مسافران سیاره سرخ می توانند در این خانه های 2.4 متر مربعی سکونت نمایند و انتقال آنها نیز کاری بسیار ساده و آسان می باشد.

خانه های فضایی

خانه های سیاره مریخ چگونه خواهند بود؟

این پروژه میان دو تیم " Open Architecture " و شرکت الکترونیکی " Xiaomi " طراحی و ساخته شده است که می تواند در مقابل باد و انرژی خورشیدی مقابله نماید.

زندگی در سیاره سرخ

زندگی در سیاره سرخ چگونه خواهد بود؟

با این وجود می توان درک کرد که دیگر آینده ای که در انتظار آن بودیم، در اطرافمان قرار دارد و تنها میزان اندکی فاصله برای رسیدن به آن وجود دارد که آن هم با وجود مهندسان و افراد متخصص به زودی خواهد رسید و شاهد زندگی ای متفاوت و بروز در اقسام نقاط جهان و یا حتی سیاره های مختلف خواهیم بود.