دامن کوتاه مجلسی؛ دخترانه هایی که باید ببینید

دامن کوتاه مجلسی؛ دخترانه هایی که باید ببینید

دامن های کوتاه مجلسی در انواع پیشبندی، چین دار، کلوش، پیلی دار، تنگ و... وجود دارند که میتوان گفت یکی از بهترین لباس های مجلسی برای دختران جوان هستند.


دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۰۳۹۶ بازدید

مدل های دامن کوتاه مجلسی

دامن یکی از دوست داشتنی ترین لباس های دخترانه و زنانه است که استایل فانتزی و جالبی به آن ها میبخشد مخصوصا دامن های کوتاه، دامن های کوتاه باعث میشوند سن تان کمتر از آنچه هست به نظر برسد. دامن های کوتاه حالت فانتزی دارند و بیشتر برای دخترخانم ها مناسب اند مخصوصا دامن های کلوش و پیلی دار، اگر به استایل های فانتزی دخترانه علاقه دارید دامن کوتاه برای شما مناسب است.

ست لباس با دامن پیشبندی

دامن های کوتاه در انواع مخمل، پف دار، توری، حریر، گیپور و... طراحی و تولید میشوند که برای مجالس مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. دامن های کوتاه مجلسی را میتوانید با تاپ، نیم تنه، بلوز و شومیز ست کنید.

دامن کوتاه مجلسی شیک

دامن های کوتاه چه تنگ باشند چه کلوش برای خانم های لاغر اندام مناسب تر اند، اگر خیلی لاغر هستید میتوانید با پوشیدن دامن های پف دار و کلوش کمی چاق تر به نظر برسید. پوشیدن دامن کوتاه شما را مانند عروسک ها زیبا میکند.

دامن دخترانه کوتاه 2019

نمونه هایی از زیباترین مدل دامن های کوتاه مجلسی دخترانه را در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده کنید و اگر دستی در خیاطی دارید با ایده گرفتن از این مدل ها برای خود دامن کوتاه شیکی بدوزید.

دامن کلوش مجلسی جدید

دامن مخمل مجلسی کوتاه

مدل دامن دخترانه نوجوان

ست لباس مجلسی با دامن کوتاه

دامن چین دار سه طبقه

دامن کوتاه دخترانه شیک