سوپر اپلیکیشن تاپ، یک بانک و ۷۳ سرویس در تلفن همراهتان

سوپر اپلیکیشن تاپ، یک بانک و ۷۳ سرویس در تلفن همراهتان

پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا در بسیاری از امور، انسان‌ها بتوانند آرامش و آسایش خود را تامین کنند.


شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۲۸۳ بازدید

شاید در سال‌های گذشته هیچکس باور نمی‌کرد که هر کس بتواند در گوشی خود یک شعبه از بانک را با خود حمل کند. در دنیای امروز با تلفن همراه می‌توان بسیاری از خدمات بانکی را انجام داد و تنها باید اطلاعات کاملی در اختیار داشت. در این مطلب قصد داریم تا شما را با همراه بانک پارسیان و خدمات ویژه سوپراپلیکیشن تاپ بیشتر آشنا کنیم تا در مواقع نیاز از امکانات ویژه آن بهره‌مند شوید.

همراه بانک پارسیان

برای اینکه خدمات بانکی با نظم و اصول خاصی انجام شود، می‌توان گفت که امروزه تمام بانک‌ها از یک اپلیکیشن کمک می‌گیرند. اکثر بانک‌های کشور تنها یک همراه بانک با امکانات تعریف شده روتین دارند و به غیر از چند ویژگی، مابقی امکانات در همه آنها مشترک هستند.

در این میان یکی از بانک‌ها خلاقیت نشان داده و یک سوپراپلیکیشن طراحی کرده تا کاربران در کنار همراه بانک بتوانند از خدمات دیگر نیز بهره مند شوند. بهتر است بگوییم که همراه بانک پارسیان و خدمات پارسی کارت تنها بخشی از امکانات و سرویس‌های تاپ محسوب می‌شوند. کاربران می‌توانند با اطلاع از نوع خدمات از تمام مزایای این برنامه استفاده کنند.

انواع عملیات در همراه بانک پارسیان

خیال شما از این موضوع راحت باشد که یک شعبه ۲۴ ساعته از بانک پارسیان را در تلفن همراه خود خواهید داشت. در این مجال می‌خواهیم شما را با ۳ بخش از این همراه بانک آشنا کنیم تا هنگام استفاده راحت باشید. همیشه دانش قبلی، استفاده از یک نرم‌افزار را ساده و آسان می‌کند.

اولین بخش از این همراه بانک شامل عملیات حساب است که شامل انتقال وجه، مدیریت کارت‌ها و تبدیل شماره شبا می شود. این دسته از عملیات نیازهای اولیه هر کاربر را برای خدمات غیر حضوری بانک مهیا می‌کنند. انتقال وجه پایا از ویژگی‌های بارز است که به راحتی می‌توانید مبالغ بیشتری را به حساب خود یا دیگران انتقال دهید. مشاهده جزئیات حساب نیز مورد بسیار مهمی است.

در عملیات کارت نیز ۳ خدمت برای استفاده کاربران ارائه شده که شامل کارت به کارت، مدیریت کارت و درخواست کارت اعتباری می‌شود. کارت به کارت در این اپلیکیشن از ۳۰ مبدا انجام می‌گردد و بدون هیچ مشکلی شما می‌توانید در طول روز این کار را به راحتی انجام دهید. در مدیریت کارت نیز شما می‌توانید انسداد و فعال بودن کارت‌های مختلف را بررسی کنید.

آخرین بخش از عملیات این همراه بانک قدرتمند، مربوط به سایر خدمات مانند نوبت‌دهی، گزارشات، خدمات پرداخت، اطلاعات سود سپرده، اطلاعات نرخ ارز، باشگاه مشتریان بانک پارسیان و شعب بانک پارسیان می‌شود. این خدمات کار مشتریان عزیز مجموعه پارسیان را آسان می‌کند.