انواع مدل مانتو نخی؛ مدل‌های دکمه‌دار، جلو باز و جلو بسته

انواع مدل مانتو نخی؛ مدل‌های دکمه‌دار، جلو باز و جلو بسته

مدل مانتو نخی تنوع زیادی دارد و برای فصل تابستان بسیار مناسب است. از انواع آن می‌توان مانتو نخی دکمه دار، جلو بسته، جلو باز و گره‌ای را نام برد که از هرکدام در اندازه‌های کوتاه و بلند تصاویری برای شما تهیه کرده‌ایم.


شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۱۸۹۶ بازدید

ستاره | سرویس مد و پوشاک - همانطور که می‌دانید مانتو یکی از پوشش‌هایی است که برای خانم‌ها در ایران حرف اول را می‌زند و کاربرد فراوانی دارد. مانتویی که یک خانم به تن دارد، می‌تواند میزان آراستگی ظاهر و شیک بودن او را نشان دهد. «مدل» و «جنس» دو فاکتور مهم در انتخاب مانتویی هستند که به تن می‌کنید و براساس فصل و سلیقه فردی انتخاب می‌گردد. با رسیدن فصل بهار و تابستان، مدل مانتو نخی نیز در بورس قرار می‌گیرد. زیرا برای این فصول مناسب‌ترین انتخاب است. انواع مدل مانتو نخی در بازار وجود دارد که ممکن است انتخاب را برای شما کمی سخت کند. به همین جهت ما تصاویری از انواع طرح‌های آن به همراه ذکر نکات راهنما برای شما به نمایش گذاشته‌ایم تا بتوانید از آن‌ها بیشتر ایده بگیرید. پیشنهاد می‌کنیم مدل مانتو بهار 98 را هم در سایت ستاره مشاهده کنید.

انواع مدل مانتو نخی

۱. مانتو نخی دکمه دار کوتاه

این مدل مانتو نخی در قسمت جلو دکمه دار است و می‌توان دکمه‌هایش را باز گذاشت و به آن حالت اسپرت و غیر رسمی داد و یا آن‌ها را بست. مدل‌های دکمه داری که در پایین می‌بینید دارای قد کوتاه بوده و تا روی زانو یا بالای زانو است.

۲. مانتو نخی دکمه دار بلند

این مدل مانتو نخی دکمه دار دارای قد بلند است و تا زیر زانو ادامه دارد. این مانتو نیز مدل‌های متنوع و زیبایی دارد و برای اغلب خانم‌ها با قد و سایز و سن متفاوت مناسب است.

۳. مانتو نخی جلوبسته کوتاه

مانتو جلو بسته به مانتویی گفته می‌شود که جلوی مانتو در آن به صورت کامل بسته بوده و دارای زیپ مخفی در بغل یا پشت مانتو است، یا نیمی از مانتو دکمه دار است و بقیه مانتو بسته است. مدل‌هایی که مشاهده می‌کنید کوتاه بوده و طرح‌های متنوع و زیبایی دارند. این مدل مانتو نخی حس راحتی و سادگی را القا می‌کند و می‌تواند برای مکان‌های غیر رسمی و خودمانی بسیار مناسب باشد.

۴. مانتو نخی جلوبسته بلند

این چند مدل‌ مانتو نخی که در این قسمت می‌بینید، دارای قسمت جلویی بسته و قد بلند بوده و تنوع زیادی دارند. این طرح مانتو برای خانم‌های لاغر با شکم صاف بسیار مناسب است و آن‌ها را کشیده‌تر و خوش اندام‌تر نشان می‌دهد. در عین حال این مدل مانتو نخی نسبتا حالتی رسمی دارد و می‌توانید آن را در محل کار و یا دانشگاه بپوشید.

۵. مانتو نخی جلوباز کوتاه

در این مانتو‌ها قسمت جلوی مانتو باز است و هیچ گونه دکمه یا کمربندی ندارد. این مدل حس رهایی و جوانی را القا می‌کند و سن را نیز کمتر نشان می‌دهد.بیشتر ببینید: مدل‌های شیک و جدید مانتو ۲۰۱۹

۶. مانتو نخی جلوباز بلند

این مدل مانتو دارای قسمت جلویی باز و قد بلند است. خانم‌هایی که اندام پری دارند می‌‌توانند از این مدل استفاده کنند و از شیک‌‌پوشی خود رضایت کافی داشته باشند.

۷. مانتو نخی گره‌ای (کمربند دار)

قسمت جلوی این مدل مانتو نخی بدون دکمه و زیپ است و تنها به وسیله یک کمربند در کمر جمع شده و گره می‌خورد. این طرح اندام را باریک‌تر و بلندتر نشان می‌دهد و برای خانم‌های با قد کوتاه‌تر بسیار مناسب خواهد بود.