لنوو از لپ تاپ با نمایشگر تاشو رونمایی کرد

لنوو از لپ تاپ با نمایشگر تاشو رونمایی کرد

شرکت لنوو از یک لپ تاپ با نمایشگر تاشو رونمایی کرده است. این لپ تاپ ۱۳.۳ اینچی مجهز به سیستم عامل ویندوز است و در ۲۰۲۰ میلادی عرضه می شود.


شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۸۱۳ بازدید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واشنگتن پست، به نظر می‌رسد اکنون نمایشگرهای تاشو از بازار موبایل وارد بازار لپ تاپ شده‌اند.

روز گذشته شرکت لنوو از محصول جدیدی به نام «نخستین لپ تاپ با نمایشگر تاشو» جهان رونمایی کرد. طراحی این لپ تاپ شبیه موبایل‌های تاشویی است که در این اواخر رونمایی شده‌اند. به هرحال دستگاه مذکور یک لپ تاپ ۱۳.۳ اینچی است که از وسط تا می‌شود. همچنین با مجهز به سیستم عامل ویندوز است.

دستگاه از وسط تا می‌شود و می‌توان آن را به طور صاف روی میز قرار داد. همچنین دستگاه در حالت تاشده شبیه یک کتاب الکترونیکی جمع و جور است.

لنوو هنوز این محصول خود را نامگذاری نکرده است. اما طبق اعلام شرکت لپ تاپ تاشو نیز بخشی از سری ThinkPad است که در ۲۰۲۰ میلادی عرضه می‌شود. لنوو قیمت دستگاه را اعلام نکرده اما مانند تمام فناوری‌های نوین احتمالاً چندان ارزان نخواهد بود.

به هرحال حمل این لپ تاپ تاشو راحت تر است اما هنوز هم نمی‌توان آن را در جیب قرار داد. از سوی دیگر وزن آن نیز کمتر از ۲ پوند است.