اسماعیلی فر مانع از هت تریک برانکو!

اسماعیلی فر مانع از هت تریک برانکو!

اگر شوت دانیال به تور دروازه پرسپولیس نمی نشست، پرسپولیس سومین برد خود با هدایت برانکو در تبریز مقابل تراکتور را جشن می گرفت


دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۷۰۵ بازدید

اسماعیلی فر مانع از هت تریک برانکو!

اگر شوت دانیال به تور دروازه پرسپولیس نمی نشست، پرسپولیس سومین برد خود با هدایت برانکو در تبریز مقابل تراکتور را جشن می گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ در تبریز عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته در اغلب مسابقات پیروز شود اما شاگردان برانکو ایوانکوویچ روز گذشته موفق به این کار نشدند. آن ها که با ارائه فوتبالی هجومی در دقایق ابتدایی به گل رسیدند، در ادامه عقب نشستند و به کارهای دفاعی پرداختند تا این که سرانجام دانیال اسماعیلی فر دروازه این تیم را گشود.

گل اسماعیلی فر بازی را به تساوی کشاند و در نهایت نیز منجر به توقف پرسپولیس در تبریز شد. همچنین این اجازه را به پرسپولیسی ها نداد تا در تبریز هت تریک کنند. آن ها از سه بازی قبلی مقابل تراکتور در این شهر، دو تا را به نفع خود به پایان رسانده بودند و این بار هم در برابر هواداران پرتعداد تراکتور شایسته پیروزی بودند اما این اتفاق رخ نداد.

فصل گذشته پرسپولیس با گل های منشا و کامیابی نیا از سد تراکتور گذشت و در لیگ پانزدهم نیز با گل جری بنگستون، تیم تونی اولیویرا را شکست داد اما این بار موفق نشد تیم لیکنز را مغلوب کند.