مدل مانتو سنتی بلند با متدهای امروزی برای جذابیت بیشتر

مدل مانتو سنتی بلند با متدهای امروزی برای جذابیت بیشتر

مدل مانتو سنتی بلند با جدیدترین طرح و رنگ های مد سال


سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۳۴۵ بازدید

مدل مانتو سنتی بلند از انواع مدل مانتوها با طرح های خاص و متفاوت است و اگر شما تمایل دارید مانتویی با تن پوش و طرح خاص داشته باشید بهتر است از این مدل مانتوها استفاده کنید.

مدل مانتوی سنتی و بلند

در طراحی مانتوهای سنتی از طرح های به کار رفته در کاشی ها و فرش ها و معماری های قدیمی استفاده می شود و هر یک از این طرح ها از طبیعت الهام می گیرند. مدل مانتوی سنتی دخترانه و زنانه دارای طرح های گشاد و آزادی هستند و اگر شما به پوشیدن مانتوهای راحت و طرح دار علاقه مند هستید این مدل ها می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. اگر شما تمایل دارید با پوشیدن مانتوهای سنتی شیک پوش و خوش اندام تر به نظر برسید بهتر است طرح و رنگ این مدل مانتوها را با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب کنید.
مانتوهای بلند سنتی برای خانم های قد بلند و خانم هایی که دارای قدی متناسب هستند می تواند انتخاب مناسبی باشد همچنین این مدل مانتوها در صورتی که با کفش های پاشنه بلند پوشیده شوند می توانند برای خانم های قد کوتاه نیز مناسب و ایده آل باشند و بهتر است خانم هایی که قدی کوتاه دارند بلندی قد مانتوهای سنتی را تا زیر زانوی خود انتخاب کنند.
مانتوهای سنتی دارای طرح های ریز و درشتی هستند و اگر شما دارای اندامی چاق هستید بهتر است مانتوهای سنتی با طرح های ریز را برای پوشیدن انتخاب کنید و اگر اندام شما لاغر و یا متناسب است می توانید از مانتوهای سنتی با طرح های ریز و درشت استفاده کنید.

مدل مانتوی سنتی بلند

مدل مانتو زنانه بلند

مدل مانتو جلو باز سنتی

مدل مانتو بلند زنانه

مدل مانتو سنتی زنانه شیک

مدل مانتوی طرح دار و سنتی

مدل مانتوی شیک و بلند سنتی

مدل مانتوی بلند سنتی

مدل مانتوی زیبا و جدید سنتی

مدل مانتو طرح دار سنتی

مدل مانتو شیک و خاص سنتی

مدل مانتوی جلو باز سنتی

مدل مانتو بلند تابستانه سنتی

مانتو طرح دار بلند زنانه

مدل مانتو مشکی سنتی

مدل مانتوی سنتی زنانه

مدل مانتوی مجلسی سنتی

مدل مانتوی طرح دار و سنتی زنانه

مدل مانتو صورتی سنتی

مدل مانتو قهوه ای و طرح دار سنتی

مدل مانتوی بلند و مشکی طرح دار

مدل مانتو سنتی بلند دخترانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا انواع مدل مانتو سنتی بلند برای خانم ها و دختران جوان شیک پوش و خوش سلیقه را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

منبع : آرگا