روزهای شلوغ سهند جاهد در تلویزیون و تئاتر + تصاویر

روزهای شلوغ سهند جاهد در تلویزیون و تئاتر + تصاویر

سهند جاهد بازیگر جوان تلویزیون است که این روزها با سریال آچمز و سلام آقای مدیر مهمان خانه های مخاطبان تلویزیون شده است.


چهار‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۵۹۱ بازدید

سهند جاهد بازیگر جوانی که این روزها در سریال آچمز و سلام آقای مدیر به ایفای نقش می پردازد یکی از چهره های نام آشنای دنیای هنر است که بسیاری از ما اجرای او را در کنار عموپورنگ در برنامه فوق برنامه بخاطر داریم.سهند جاهد

سهند جاهد

این بازیگر جوان که با اجرای برنامه کودک به دنیای تلویزیون راه یافت و در میان مردم به شهرت و محبوبیت رسید این شبها با دو سریال آچمز و سلام آقای مدیر مهمان خانه های مخاطبان تلویزیون است.

عکس هایی از سهند جاهد بازیگر آچمز و سلام آقای مدیر

اگر از مخاطبان تلویزیون باشید حتما این شبها سریال آچمز و سلام آقای مدیر که از شبکه سه و دو سیما پخش میشود را دیده اید. سهند جاهد بازیگر نقش متین در سریال آچمز است که در سریال سلام آقای مدیر هم به ایفای نقش پرداخته است.

سهند جاهد

سهند جاهد بازیگر سریال سلام آقای مدیر

این بازیگر جوان که اولین بار با اجرا در کنار عمو پورنگ در برنامه ی کودک فوق برنامه در دنیای هنر شناخته شد در سریال هایی چون مدرسه ما ، پس از سالها ، عید امسال ، روزهای زیبا، سرزمین کهن، محکومین ، هیئت مدیره ، آچمز و سلام آقای مدیر به ایفای نقش پرداخت.

سهند جاهد

بازی امیرحسین رستمی و سهند جاهد در سریال آچمز

سهند جاهد با نمایش اتینا به کارگردانی حسین دیردار به زودی روی صحنه میرود و با بازیگران سرشناس دنیای سینما و تلویزیون از جمله کامران تفتی، لعیا زنگنه، الهام شعبانی، ندا عقیقی، مهدی رحیمی سده، سمیرا کریمی، نیلوفر هوشمند و علی مقدم همبازی میشود.

سهند جاهد

سهند جاهد در نمایش جدیدش

 سهند جاهد و عموپورنگ

سهند جاهد و عمو پورنگ در گذر زمان

 سهند جاهد

عکسی از سهند جاهد در سریال محکومین 2

بهنوش بختیاری و سهند جاهد

عکسی از بهنوش بختیاری و سهند جاهد در سریال عید امسال