مشت گره کرده مجیدی علیه قلعه نویی(عکس)

 مشت گره کرده مجیدی علیه قلعه نویی(عکس)

فرهاد مجیدی بعد از اتفاقاتی که در ورزشگاه نقش جهان رخ داد واکنش تندی به امیر قلعه نویی نشان داد و متنی با مشت های گره کرده را منتشر کرد.


چهار‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۵۳۸ بازدید

به اتفاقات دیربه گزارش "ورزش سه"، دیدار استقلال و سپاهان هر چند با حداقل حاشیه و تنش به پایان رسید اما حالا فرهاد مجیدی با انتشار یک استوری در صفحه شخصی نسبت وز واکنش نشان داد.


امیر قلعه نویی روز گذشته قبل از شروع مسابقه به سراغ نیمکت استقلال رفت و برخورد گرمی با همه اعضا به جز فرهاد مجیدی داشت؛ دقایقی که تصویر آن نیز منتشر شد و در فضای مجازی بازتاب بسیاری داشت و مشخص شد که هر دو نفر همچنان اختلافات عمیقی دارند و این اختلافات هنوز حل نشده است.


فرهاد مجیدی حالا با گذشت ۱۲ ساعت از سوت پایان مسابقه با انتشار تصویری از مشت های گره کرده خود که قطعا بی ارتباط به داستان معروف مشت های گره کرده نیست، نسبت به اتفاقات دیروز و برد استقلال واکنش نشان داد و در این واکنش به صورت غیر مستقیم اما آشکارا به قلعه نویی حمله کرده است.


مجیدی در صفحه شخصی خود نوشت: "تا کی می خواهید استقلال جام نیاره؟ فقط می خواهید با شما جام بیاره؟ هواداران عزیز! تا زمانی که آقایان بیرون استقلال باشن و سربازهاشون داخل باشگاه و مواجب بگیراشون روی سکوها باشن و تیشه به ریشه تیم بزنند، استقلال قهرمان نمی شود. تا بعد"

این صحبت ها هر چند نامی از امیر قلعه نویی در آن دیده نمی شود اما با توجه به کد هایی که در آن آشکارا وجود دارد و البته تصویر انتخاب شده قلعه نویی را خطاب قرارداده تا احتمالا شاهد یکی از جنجال های بزرگ فوتبال طی روزهای آینده باشیم.نکته کلیدی دیگر در صحبت های فرهاد مجیدی اما اشاره او به سربازان فرد مورد نظر در داخل باشگاه است؛ مجیدی هر چند در این موضوع اشاره ای به اسم خاصی نکرده اما برخی از افراد تاثیر گذار و کلیدی باشگاه را که در تصمیمات باشگاه نقش آفرینی می کنند به بازی در زمین حریفان متهم کرده که به نظر می رسد با توجه به زاویه و اختلاف نظر اعضای کادر فنی با یکی از معاونین باشگاه، خطاب او علیه منتقد اصلی شفر در داخل باشگاه و شاید اعضای هیات مدیره باشد که در هفته های اخیر تحرکات زیادی علیه شفر داشتند. مجیدی پایان صحبت های خود را باز گذاشته تا احتمالا همچنان شاهد افشاگری های او باشیم. این چهره محبوب هواداران استقلال در سال های اخیر همواره ترجیح داده تا سکوت کند و حالا به نظر می رسد می خواهد موثر تر از گذشته باشد.

امیر قلعه نویی حالا آشکارا با اتهامات فرهاد مجیدی رو به رو شده و پاسخ های او می تواند استقلال و سپاهان را تا مدت ها دچار اختلاقات عمیق کند.