سینما/تئاتر/تلویزیون

سینما/تئاتر/تلویزیون

احتمال اکران دو فیلم رحمان 1400 ساخته منوچهر هادی و ژن خوک به کارگردانی سعید سهیلی در نوروز 98 قوت گرفت و این دو فیلم به همراه چند فیلم دیگر از گزینه های احتمالی اکران نوروزی محسوب میشوند.


چهار‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۶۶۰ بازدید

تکلیف دو فیلم برای اکران نوروزی مشخص شد

اکران نوروزی شاید یکی از پراهمیت ترین زمان های اکران برای سازندگان فیلم های سینمایی باشد که هر سال بحث های زیادی درباره آن مطرح میشود. بعد از پایان جشنواره فجر و اکران فیلم ها در این جشنواره صحبت های زیادی درخصوص اکران نوروزی فیلم های بتر جشنواره به گوش رسید که باید منتظر ماند و دید کدام یک از این فیلم ها به اکران نوروزی میرسند.

شورای عالی اکران جلسه ای ترتیب داد و اعضای آن به گفتگو درباره اکران نوروزی فیلم ها پرداختند و طبق صحبت های این جلسه احتمال اکران نوروزی دو فیلم رحمان 1400 و ژن خوک قوت گرفت.

معرفی فیلم های اکران نوروزی از رحمان 1400 تا ژن خوک

رحمان 1400 به کارگردانی منوچهر هادی

رحمان 1400 به کارگردانی منوچهر هادی یکی از فیلم هایی بود که چند روز قبل از جشنواره از حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر انصراف داد و اکنون در تلاش برای اکران نوروزی فیلمش است.

سعید آقاخانی و بهرام افشاری

سعید آقاخانی و بهرام افشاری در رحمان 1400

منوچهر هادی کارگردان جوان سینما و تلویزیون است که با سریال های دلدادگان ، خداحافظ بچه و عاشقانه در میان مردم شناخته میشود و میتوان از او به عنوان یکی از پرکارترین کارگردان های جوان حال حاضر سینما ، تلویزیون و نمایش خانگی نام برد.

سعید آقاخانی و یکتا ناصر

بازی سعید آقاخانی و یکتا ناصر در رحمان 1400

خلاصه داستان فیلم رحمان 1400 : شخصیت اصلی داستان رحمان (سعید آقاخانی) مشکلات مالی بسیاری دارد و قصد دارد از مدیرعامل شرکت آقای جالوسی (مهران مدیری) کمک بگیرد ولی آقای جالوسی چکی برای سال 1400 می کشد و …

محمدرضا گلزار و ساره بیات

محمدرضا گلزار و ساره بیات در رحمان 1400

بازیگران رحمان 1400 عبارتند از : محمدرضا گلزار، سعید آقاخانی، یکتا ناصر، بهرام افشاری و ساره بیات با حضور مهران مدیری.

ژن خوک ساخته سعید سهیلی

ژن خوک عنوان ساخته جدید سعید سهیلی است که از حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر انصراف داد و حالا یکی از گزینه های حتمی اکران نوروزی است.

هادی حجازی فر، نازنین بیاتی و سینا مهراد

هادی حجازی فر، نازنین بیاتی و سینا مهراد در ژن خوک

هادی حجازی فر، سینا مهراد ، نازنین بیاتی، جمشید هاشم پور ، الناز حبیبی، بهرنگ علوی، صبا سهیلی، قربان نجفی، علیرضا مهران، شهین تسلیمی، مهدی دانایی مقدم، احمد مینایی، افشین اخلاقی، فرشید نزاکتی، وحید کرمانی، مهسا آبیز و ... بازیگران فیلم سینمایی ژن خوک را تشکیل میدهند.

 نازنین بیاتی

بازی متفاوت نازنین بیاتی در ژن خوک

گشت ارشاد ساخته قبلی سعید سهیلی هم در ایام نوروز اکران شد و یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما بود.

هادی حجازی فر و سینا مهراد

بازی هادی حجازی فر و سینا مهراد در ژن خوک